Brzeziny (gw), Dąbrówka Mała
działka na sprzedaż

HOFF-GS-962

Działka 118 częściowo budowlana na terenach Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich - Dąbrówka Mała gmina Brzeziny.   LOKALIZACJA I OTOCZENIE *  atrakcyjna lokalizacja, która daje możliwość codziennego odpoczynku w ciszy, z dala od zgiełku miejskiego, z równoczesnym ...

Powierzchnia
8 596,00 m2
Cena za m2
20,36 zł
cena 175 000
działka na sprzedaż - Brzeziny (gw), Dąbrówka Mała
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Zachodnia

Łódź, Śródmieście, Zachodnia
mieszkanie na sprzedaż

HOFF-MS-956

Mieszkanie nowe w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.  Zapraszam do zakupu lokalu mieszkalnego położonego na 1 piętrze z 3 balkonami z wystawą zachodnią. Rozkładowa przestrzeń bardzo dogodna do aranżacji - 73,47 m2 powierzchni w sercu dużego ...

Powierzchnia
73,47 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 310,74 zł
cena 831 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Śródmieście, Zachodnia
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia, Maratońska

Łódź, Polesie, Retkinia, Maratońska
mieszkanie na sprzedaż

HOFF-MS-943

Mieszkanie nowe, w stanie deweloperskim  - gotowe do zakupu na już! Zapraszam do zakupu kawalerki z balkonem na łódzkiej Retkini. To właśnie tutaj powstało dynamiczne i szykowne miejsce do życia. Osiedle składa się z czterech nowoczesnych budynków otoczonych starannie ...

Powierzchnia
42,45 m2
Piętro
10
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 000,00 zł
cena 466 950

Łódź, Polesie, Retkinia
mieszkanie na sprzedaż

HOFF-MS-942

Powierzchnia
56,70 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 700,18 zł
cena 550 000
mieszkanie na sprzedaż - Łódź, Polesie, Retkinia
bez prowizji

Łódź, Polesie, Retkinia, Maratońska
mieszkanie na sprzedaż

HOFF-MS-940

Powierzchnia
27,85 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 299,82 zł
cena 259 000

Nowosolna, Kopanka, Opolska
działka na sprzedaż

HOFF-GS-933

Oferowana nieruchomość objęta jest ustaleniami Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Nowosolna. Działka nr 150: 1.U.1 − zabudowa usługowa, przy czym od zachodniej granicy działki przewiduje się poszerzenie drogi lokalnej. Działka nr 151: 1.U.2 − zabudowa ...

Powierzchnia
33 031,00 m2
Cena za m2
60,55 zł
cena 2 000 000
działka na sprzedaż - Nowosolna, Kopanka, Opolska